تابلو چراغ خواب های ظهور


تابلو چراغ خواب های ظهور

مرکز افرینش های هنری ظهور اولین تولید کننده تابلو خواب های سه بعدی است

تابلو خواب ها به تابلو چراغ خواب نیز معروف هستند ،دلیل این موضوع را به شمام عزیزان شرح خواهیم داد :

تابلو خواب ها در طرح های بسیار مختلفی تولید میشوند که شما عزیزان بسته به سلیقه و دکوراسیون خود طرح دلخواهتان را انتخاب میکنید .
تابلوها را میتوان در سالن و در اتاق خواب ها به عنوان چراغ خواب استفاده نمود
پشت تابلو ها ال ای دی هایی تعبیه شده که باعث سه بعدی شدن و زیبایی بیشتر تابلو ها میشود ،اما اصلی ترین دلیل استفاده از ال ای دی ها برای کاربرد آن یعنی تبدیل شدن تابلو ها به چراغ خواب است .
ال ای دی ها دارای نور خوبی هستند و محیط شما را به اندازه یک چراغ خواب یا آباژور روشن نگه میدارند .
تابلو ها را میتوان به طور مستقیم به برق شهری متصل کرد (درون خود تابلو آداپتور تعبیه شده است ) و یا با استفاده از باطری قلمی آن ها را روشن نمود .
بهترین انتخاب برای چراغ خواب اتاق کودکانتان تابلو خواب های ظهور است زیرا که شما نه تنها میتوانید چراغ خوابی زیبا برای اتاق فرزندتان تهیه کنید بلکه میتوانید شخصیت مورد علاقه کودکتان را به اتاق خوابش بیاورید .

با توجه به این که گفته شد ما طرح های زیادی در آلبوم خود داریم میتوانید شخصیت مورد علاقه کودکتان را سفارش بدهید .

شما عزیزان حتی میتوانید عکس خود و یا کودکتان را سفارش بدهید و یک تابلو شب خواب با عکس خودتان را داشته باشید .
برای اتاق خواب بزگسال نیز میتوانید طرح های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یک چراغ خواب بسیار زیبا و لاکچری در اتاق خوابتان داشته باشید .


برچسب
#تابلو_سه_بعدی_عمودی #تابلو_سه_بعدی_چوبی #تابلو_چراغ #تابلو_چراغدار #تابلو_بزرگسال #تابلو_چراغ_خواب #تابل_چراغ_خواب_دیواری #چتابلو_چراغی #تابلو_چراغخواب #تابلو_چراغ_دار_سفارشی #تابلو_بک_لایت #تابلو_بکلایت #تابلو_بک_لایت_سفارشی #تابلو_بک_لایت_هدیه #بک_لایت #تابلو_3d #تابلو_3d_و_شب_خواب ،تابلو چراغ خواب

نظرات